شرکت های فروش مواد شیمیایی | شرکت های معتبر فروش مواد شیمیایی
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

دفتر مرکزی تهران

تهران – خیابان یادگار امام – خیابان امام خمینی – نبش خیابان کارون – پلاک 715 – طبقه سوم – واحد 11

درخواست مشاوره

به دنبال مرک اورجینال و اصلی هستید با ما تماس بگیرید.

* Please Fill Required Fields *
img

تماس با کارشناس

09357007743

ساعت کاری

ما خوشحالیم که در طول ساعات کاری با شما ملاقات کنیم. لطفا یک قرار ملاقات بگذارید.

 • شنبه تا پنج شنبه9 صبح الی 18 عصر
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

دفتر مرکزی تهران

تهران – خیابان یادگار امام – خیابان امام خمینی – نبش خیابان کارون – پلاک 715 – طبقه سوم – واحد 11

درخواست مشاوره

به دنبال مرک اورجینال و اصلی هستید با ما تماس بگیرید.

* Please Fill Required Fields *
img

تماس با کارشناس

09357007743

ساعت کاری

ما خوشحالیم که در طول ساعات کاری با شما ملاقات کنیم. لطفا یک قرار ملاقات بگذارید.

 • شنبه تا پنج شنبه9 صبح الی 18 عصر

شرکت های فروش مواد شیمیایی | شرکت های معتبر فروش مواد شیمیایی

نویسنده : alikianpoor دسته بندی : خرید ماده شیمیایی مرک, خرید مرک, خرید مرک آلمان, شرکت مرک آلمان

شرکت های فروش مواد شیمیایی | شرکت های معتبر فروش مواد شیمیایی

شرکت های فروش مواد شیمیایی | شرکت های معتبر فروش مواد شیمیایی :

شرکت سیگما-آلدریچ

شرکت سیگما-آلدریچ یک توسعه دهنده ، تولید کننده و توزیع کننده طیف گسترده ای از مواد بیوشیمیایی ، مواد آلی ، محصولات کروماتوگرافی و شناسگر ها  است. این شرکت با داشتن یک خط تولید شامل ۸۵۰۰۰ ماده قابل فروش  تحت پنج مارک شیمیایی مشهور: سیگما ، آلدریچ ، فلوکا ، سوپلکو و ریدل دو ، در زمینه آزمایشگاه ها ، شرکت های داروسازی و بیمارستان ها ، پیشرو در جهان است. سیگما آلدریچ بیش از ۱۵۰،۰۰۰ مشتری در بیش از ۱۶۰ کشور جهان دارد.

بیشتر فروش این مارکت ها به مشتریان خود در مقایس مالی اندک  است و میانگین آن حدود ۳۰۰ دلار است. حدود ۵۵ درصد از فروش محصولات در خارج از ایالات متحده تولید و توزیع می شود. این شرکت امکانات تولیدی را در میسوری ، پنسیلوانیا ، تگزاس ، ویسکانسین ، آلمان ، اسرائیل ، سوئیس و انگلستان نگهداری می کند. تقریبا ۴۶ درصد از فروش ها مربوط به محصولات تولیدی شرکت می باشد.

ادغام دو شرکت سیگما وآلدریچ

یکی از شرکت های فروش مواد شیمیایی در دنیا، شرکت سیگما-آلدریچ است .شرکت سیگما-آلدریچ نتیجه ادغام سال ۱۹۷۵ بین دو شرکت  صنعت شیمیایی تخصصی ، یکی تولید مواد بیوشیمیایی (شرکت شیمیایی سیگما) و دیگری که مواد  آلی را تولید می کرد (شرکت شیمیایی آلدریچ) است. هر دو شرکت دو اصل ارائه  محصولات با کیفیت بالا و خدمات به مشتری را در اولویت قرار می دهند. بنابراین ، این ادغام نشان دهنده همگرایی استراتژی تجارت و همچنین ایجاد چند خطن تولید  متنوع محصولات است که سیگما-آلدریچ را در صدر صنعت شیمیایی قرار می دهد. به ویژه ، به دلیل مشارکت جامعه علمی در زمینه رو به رشد تحقیقات زیست پزشکی ، کاتالوگ محصولات سیگما-آلدریچ به یک منبع قابل استناد در آزمایشگاه های داروسازی در سراسر جهان تبدیل شده است.

شرکت سیگما

شرکت شیمیایی سیگما در سال ۱۹۴۵ در سنت لوئیس شروع به کار کرد. این شرکت بعداً به تولید  مواد بیوشیمیایی و شناساگرها پرداخت. مشتریان سیگما از بیمارستان ها گرفته تا آزمایشگاههای دانشگاه ها بودند. در زمینه های علمی مرتبط با  علوم زندگی و همچنین در تشخیص بیماری ها از  مواد بیوشیمیایی به عنوان مواد اساسی در ساخت دارو و معاینه ها استفاده می شود.

شرکت آلدریچ

شركت شیمیایی دكتر آلدریچ توسط شیمیدان تحصیل كرده دانشگاه هاروارد تأسیس شد. دکتر آلفرد رادر بادر ، شش سال پس از تأسیس سیگما ، تولید مواد شیمیایی ارگانیك را در یك گاراژ آغاز كرد. بادر فهممید که شرکت وی می تواند با شرکتهای بزرگتر رقابت مستقیم کند و او فروش گسترده ای از  مواد ارگانیک را به آزمایشگاه های تحقیقاتی شرکت های داروسازی آغاز کرد. این شرکت عمل کرد بسیار خوبی داشت و به زودی  مشتریان خود را در این تجارت پیدا کرد.

بادر به عنوان رئیس شرکت منصوب شد. در حالی که علایق شرکت جدید در مقایسه با شرکتهای بزرگتر در صنعت متفاوت بود . این شرکت تا سال ۱۹۷۹ بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از تحقیقات ۱۰۰ میلیون دلاری بازار مواد شیمیایی را در دست گرفت. فروش به ۶۸ میلیون دلار صعود کرد و این نشانگر افزایش ۱۵ درصدی سالانه است. سود ۲۴ درصد افزایش یافت و به ۹٫۲ میلیون دلار رسید ، و باعث شد تحلیلگران وال استریت رشد ۲۰ درصدی در سال  را پیش بینی کنند.

رمز موفقیت کمپانی سیگما-آلدریچ

موفقیت بازاریابی سیگما-آلدریچ ، نه با یک نیروی فروش بزرگ و نه از تبلیغات گران قیمت حاصل شد ، بلکه متکی بر توزیع کاتالوگ ها بود. علاوه بر تبلیغات محصولات موجود به صورت تلفنی و سفارش آن ، این کاتالوگ در مورد خواص فیزیکی مواد شیمیایی موجود در بازار اطلاعات مفصلی را ارائه می داد. ارزش کاتالوگ به عنوان منبع مرجع و همچنین یک ابزار تبلیغاتی مشهود بود و خیلی زود به یک شرکت تجاری تبدیل شد. در ابتدا توسط بادر در اوایل دهه ۱۹۵۰ به عنوان  یک فهرست یک صفحه ای و  شامل یک ماده شیمیایی تهیه شد ، در اواخر دهه ۱۹۷۰ ، فهرست شامل ۴۰،۰۰۰ ماده شیمیایی شد. نيروي كوچك فروش سيگما – آلدريش در سال ۱۹۷۹  ،۳۰۰۰۰۰ نسخه كاتالوگ رايگان توزيع كرد.

شهرت این شرکت در بین شیمیدانان به عنوان تولید کننده محصولات با کیفیت با شبکه توزیع مطابقت دارد که اطمینان حاصل می کند اکثر سفارشات در ۲۴ ساعت به دست مشتری می رسید. در سالهای اولیه فعالیت سیگما-آلدریچ به طور متوسط ​​سفارشات کمتر از ۱۰۰ دلار بودند. این نشان دهنده مشخصات مشتری آکادمی ها یا محققان آزمایشگاهی است که با مقادیر کمی آزمایش می کنند. اگرچه این روند به دلیل فشار فزاینده برای تأمین مواد شیمیایی تجاری در مقادیر صنعتی ، تا حدودی تغییر کرده است ، اما سیگما آلدریچ  به عنوان پیشگام بودن  ارائه خدمات به جامعه محققین، از تجارت خود دفاع کرد.

در راستای روابط با مشتریان در خارج از کشور در اواخر دهه ۱۹۷۰ ، ۱۲۵ کشور برای خرید محصولات سیگما-آلدریچ که با شرکت های تابع شرکت اصلی همکاری می کنند ، ارتباط خوبی پیدا کرد.

هم اکنون این شرکت توسط یکی دیگر از غول های دنیای تجارت مواد شیمیایی به اسم مرک خریداری شد ولی این شرکت در  همان روندی قبلی  تجارت خود قرار دارد.


شرکت مرک

خرید مواد شیمیایی مرک

برای خرید مواد شیمیایی مرک میتوانید با تلفن : ۰۹۳۵۷۰۰۷۷۴۳ تماس و تمام مواد مورد نیاز خود را از ما با اطمینان از کیفیت خریداری نمایید.

تاریخچه

مرک یک شرکت دارویی است که در سال ۱۶۶۸ تأسیس شد این شرکت آمریکایی یکی از سودآورترین شرکتهای دارویی در جهان است. مرک برخی از معروف ترین داروهای موجود در تجارت داروسازی را تولید کرده است.

مرک دومین شرکت دارویی آمریکا است. در سال گذشته ،مرک حدود ۴۷٫۲ میلیارد دلار فروش داشته است. شرکت مرک چیزی در حدود ۳۳۰۰۰ نفر پرسونل دارد و انواع مختلفی از داروها و سایر محصولات پزشکی را تولید می کند. آنها داروهای بدون نسخه مانند داروهای آسم و آلرژی و همچنین واکسن و داروی های  دیابتی و همچنین داروهایی برای حیوانات تولید کرده اند. مقاله تخصصی مرک

تاریخچه شرکت مرک

مرک اولین بار در سال ۱۶۶۸ در آلمان شروع به کار کرد ، هنگامی که بنیانگذار آن ، فردریش یعقوب مرک ، برای شروع فعالیت خود یک کارگاه داروسازی در دارشتاد آلمان راه اندازی کرد. تقریباً صد و پنجاه سال بعد ، در سال ۱۸۲۷ ، هاینریش امانوئل مرك داروخانه آن زمان را به یك داروخانه تبدیل می كند. اولین محصولاتی که توسط این مرکز تولید و به فروش رسید مورفین ، کدئین و کوکائین بود.

مرک در طول تاریخ خود نقش برجسته ای در صنعت مواد شیمیایی داشته است. در سال ۱۸۸۹ ، مرک اولین بار آنچه را به نام Merck Index شناخته می شود ، منتشر کرد. فهرست مرك ، دائره المعارف مواد شیمیایی ، داروها و اطلاعات بیولوژیکی است که توسط متخصصان و دانشمندان مراقبت های بهداشتی استفاده می شود. دانشمندان Merck همچنین ویتامین B12 را کشف کرده اند که به عنوان یک داروی درمانی و افزودنی غذایی برای حیوانات بسیار سودآور است.

مرک در دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ با سایر شرکتهای بزرگ دارویی مانند Astra AB ، Johnson & Johnson ،Schering-Plough و Zeneca همکاری کرده است . مرک در سال ۲۰۰۹ با  Schering-Plough ادغام شد و به آنها اجازه دسترسی به محصولات با نام تجاری مانند Coppertone و دکتر Scholl’s را داده شد.

امروزه مرک یکی از بزرگترین شرکتهای داروسازی در جهان است. مرک که شرکت آصلی  آن در نیوجرسی است ، اکنون حدود ۸۲،۰۰۰ کارمند در سراسر جهان استخدام در استخدام خود دارد.

این شرکت همچنین در سال ۲۰۱۱ یک منبع بهداشت آنلاین رایگان به نام Merck Engage را راه اندازی کرد ، که بیماران در سراسر جهان را قادر می سازد قدمی به سمت سلامت بهتر بردارند. این مراحل شامل کمک به مدیریت شرایط بهداشتی ، ایده های غذایی سالم و راه های ارتباط بهتر با متخصصان مراقبت های بهداشتی است.

 

سفیر آزما کیان، مرجع فروش مواد شیمیایی در ایران ۰۲۱۶۶۰۷۴۲۷۷

با تشکر از مدیریت پایان نامه من بهترین سایت خدمات مشاوره پایان نامه در ایران

با تشکر نمایندگی مرک در ایران

درج نظر

error: برای سفارش با تلفن 09128308090 در تماس باشید.