مشاوره پایان نامه

خرید اینترنتی کیت تحقیقاتی | خرید آنلاین کیت تحقیقاتی

خرید اینترنتی کیت تحقیقاتی :

انواع  و کاربرد کیت های آزمایشگاهی و تحقیقاتی

کیت های آزمایشگاهی  و تحقیقاتی متعددی وجود دارد که برحسب نوع تحقیق و جایگاه استفاده ان و در ادامه بر حسب نیاز تخصصی ساخته شده اند.از جمله کیت های تحقیقاتی میتوان به انواع کیت های PCR ، کیت های استخراج DNA و RNA و پلازمید،انواع کیت ها الایزا نام برد.

به وسیله کیت های PCR  ازنمونه DNA و RNA  می توان قطعات بسیار فروانی تهیه کرد همچنین کیت ها ی استخراج به ما کمک می کند تا خالص سازی و جدا سازی DNA و RNA  و پلازمید انجام شود تا در ادامه کار تحقیقات مورد استفاده قرار گیرند کیت های الایزا برای رد یابی آنتی ژن یا آنتی بادی مورد استفاده قرار می گیرند که در نهایت باعث تشخیص بیماری موجود در خون است.

کیت های Real Time PCR امکان سنجش مقدار محصول تکثیر یافته در زمان مشخص از PCR  را فراهم می کند و کاربرد فراوانی در بیان ژن دارد.

 همچنین به وسیله کیت های PCR  از نمونه DNA و RNA  میتوان قطعات بسیار فروانی تهیه کرد همچنین کیت ها ی استخراج به ما کمک میکند تا خالص سازی و جدا سازی DNA و RNA  و پلازمید انجام شود تا در ادامه کار تحقیقات مورد استفاده قرار گیرند کیت های الایزا برای رد یابی انتی ژن یا آنتی بادی مورد استفاده قرار می گیرند که در نهایت باعث تشخیص بیماری موجود در خون است.

شرکت سفیر آزما کیان وارد کننده کیت های آزمایشگاهی و تحقیقاتی از برندهای مطرح دنیا است.

 

مطب پیشنهادی :
مواد شیمیایی خطرناک | معرفی ده ماده شیمیایی خطرناک در جهان

با تشکر مجله بیوشیمی | مجله دانش شیمی و سفیر آزما کیان

مجله بیو شیمی

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – مجله بیو شیمی
فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی - نمایندگی محیط کشت و کیت تحقیقاتی,
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
URL: https://bioshimi.com
مشاوره مقاله

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>